Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

U petak dijelovi grada bez električne energije

Obavještavaju se kupci električne energije sa područja Opštine Brod da su u petak  21. maj planirani radovi na TS 10/0,4 kV Pijaca, zbog postavljanja i spajanja ormara na optiku.

Bez napajanja električnom energijom ostaće dio potrošača  u ul. Jovana Raškovića i dio potrošača na Trgu Patrijarha Pavla u vremenu od 07:30 do 08:00 časova.

U petak  21. maja, planirani su radovi i na ugradnji ormara i zamjeni brojila za daljinsko očitanje na NN mreži Radnička 3.

Bez napajanja električnom energijom ostaće dio potrošača u ul. Hajduk Stanka, dio potrošača u ul. Petra Petrovića Njegoša i dio potrošača u ul. 20. aprila u vremenu od 08:00 do 14:00  časova.

Ukoliko se planirani radovi završe prije predviđenog roka,  vrijeme trajanja zastoja biće kraće od planiranog.