Вијести

САСТАНАК СА ПРЕДСТАВНИЦИМА СПОРТСКИХ КЛУБОВА

Аутор: Зорица Кнежевић | Ажурирано: 26 Januara, 2023 у 09:29

img

У уторак 24. јануара, предстваници општине Брод и спортских клубова ове општине су разговарали о начину финансирања и организацији рада удружења и клубова који се баве спортом.

"Мислим да су дискусије ишле у правцу рјешавања тих проблема и да ће бити позитивних корака. Међутим, уколико буде потребна одређена реорганизација у самом начину финансирања спорта, превоза на спортска такмичења организоваћемо састанке и заједнички договарати најбоља рјешења" рекао је начелник општине Зоран Видић нагласивши да ће општина и у текућој години наставити са финансијском, али и сваком другом врстом подршке, како би рад  спортских клубова био олакшан.

Општина Брод  је и ове године расписала јавни позив за финансирање у области спорта и физичке културе из буџета општине Брод за 2023.годину, а право учешћа имају спортске организације које су регистроване као удружења грађана, односно клубови, и чије је сједиште на подручју општине Брод. Позив је отворен до 1. фебруара и овом приликом представници свих спортских клубова су позвани да се на исти на вријеме пријаве.

Цијели текст о састанку погледајте на порталу Радио Брода

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА

Новчана средства се прикупљају за помоћ у лијечењу тешко обољелог Синише Крушкоњића из Брода.

08.06.2023 14:03

КАКО ПОМОЋИ НАШОЈ ДЈЕЦИ

Дана 9.6.2023. г. са почетком у 19 часова у хотелу Onix у Броду ће се одржати Јавна трибина

06.06.2023 14:35

ОДРЖАНА РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БРОД

У уторак 30.5.2023. г. одржана је 27. редовна сједница Скупштине општине (СО) Брод. Сједница је одржана у сали СО у згради Поште са почетком у 9 часова.

31.05.2023 10:24