Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ЗАКАЗАНА ЗА 22. ДЕЦЕМБАР

Децембарска сједница Скупштине општине (СО) Брод, биће одржана у четвртак  22. децембра. Ово је одлучено на Колегијуму СО, одржаном 8. 12. 2022. године у сали за састанке Општинске управе. На Колегијуму је усвојено да ће се пред одборницима, 22.12. са почетком у 9 часова у сали СО, наћи 25 тачака дневног реда.

На 22. редовној сједници СО планиран је и Приједлог Одлуке о усвајању буџета општине Брод за 2023. годину. Такође, планирани су и приједлози одлука о извршењу буџета општине Брод за 2023.годину, и програму рада Скупштине општине Брод за 2023. годину.

На сједници ће бити разматрани и приједлози Одлука о давању сагласности на Програм рада и финансијски план  ЈУ „Туристичка организација општине Брод“, ЈУ „Центар за социјални рад“ те за годишњи програм рада и финансијски план ЈЗУ „Дом здравља“ Брод.

Сједнице СО можете пратити путем Радио Брода и интернет портала Радио Брода.

Извор фото и текст: Радио Брод

eskort eskişehir -