Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Počela sa radom škola fudbala FK ”Liješće”

Na inicijativu predsjednika FK ”Liješće”Duška Miličića i Slobodana Jaćimovića, šefa stručnog štaba ove ekipe, u Liješću je 24. maja počela sa radom škola fudbala koja će raditi u okviru FK ”Liješće”.

Sa željom da prve fudbalske korake nauče u ovoj školi, prvom treningu odazvalo se dvadesetak mališana, djevojčica i dječaka. Formirane su mlađe kategorije, a sa polaznicima škole rade trener prvog tima Slobodan Jaćimović i prvotimac FK ”Liješće” Saša Milanković.

Treninzi se održavaju na stadionu FK ”Liješće” dva puta sedmično, ponedjeljkom i četvrtkom od 18 do 20 časova,- rekao je predsjednik kluba Duško Miličić istakavši da je, na veliko zadovoljstvo Uprave kluba, interesovanje za školu fudbala veliko. Tome u prilog govori i činjenica da je za današnji, drugi po redu trening od kada je počela sa radom škola fudbala, prijavljeno tridesetak mališana.