Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Obavještenje o prekidu u isporuci električne energije

Obavještavaju se kupci električne energije sa područja Opštine Brod da su za petak, 14.maj, planirani radovi na sanaciji mjernih mjesta na NN mreži Stadion 2 tokom kojih će doći do prekida u isporuci električnom energijom.

Bez napajanja električnom energijom ostaće dijelovi ulica Stadionska i Majke Jugovića, koje se nalaze u neposrednoj blizini gradskog stadiona u vremenu od 08:00 do 10:00 časova.

U petak, 14. maja, planirani su i radovi na zamjeni brojila za daljinsko očitanje na NN mreži Pijaca tokom kojih će takođe doći do prekida u isporuci el.energijom.

Bez napajanja električnom energijom ostaće potrošači koji se napajaju sa pomenute TS 10/0,4 kV Pijaca u vremenu od 08:00 do 14:30 časova.

Ukoliko se planirani radovi završe prije predviđenog roka, vrijeme trajanja zastoja biće kraće od planiranog.