Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Lista za dodjelu novčane pomoći po raspisanom Javnom pozivu od strane Ministarstva rada i boračko invalidske zaštite

Na osnovu člana 4. Javnog poziva za podnošenje zahtjeva za novčanu pomoć socijalno ugroženim nezaposlenim borcima Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske od prve do pete kategorije, mlađim od 60 godina, raspisanog od strane Ministarstva rada i boračko-invalidske zaštite, Komisija je utvrdila Listu podnosilaca zahtjeva koji ispunjavaju uslove za dodjelu novčane pomoći i Listu podnosilaca zahtjeva čiji su zahtjevi nepotpuni, neblagovremeni ili neosnovani.

Liste su objavljene dana 13.08.2021.godine na internet stranici Opštine Brod i oglasnoj tabli Opštine Brod.

Na objavljene Liste može se uložiti prigovor Ministarstvu rada i boračko-invalidske zaštite, u roku od osam dana, od dana objavljivanja Lista na oglasnoj tabli Opštine Brod.