četvrtak, 20 Juni 2019 11:08

ЗВАНИЧАН ПОЧЕТАК ЉЕТНЕ СЕЗОНЕ НА ГРАДСКИМ БАЗЕНИМА

На Градским базенима јутрос у 9 часова организован је пријем поводом званичног почетка овогодишње љетне сезоне. Начелник општине Илија Јовичић је присутнима представио укратко пројекте који се у овом моменту реализују у Броду као што је почетак радова на заобилазници, радови на замјени бетонско – азбестних водоводних цијеви, насипање путева на Лиговима и Наретцима, наставак радова на путу у Врелима. Директор ЈКП „Комвод“ Жељко Миличић је представио понуду градских базена и кафе-бара који је у припреми.

На услузи грађанима су базени за све узрасте са могућношћу најма сунцобрана и лежаљки. Цијене улаза су као и прошле године, а могуће је купити по повољним цијенама мјесечну или сезонску карту. Општина Брод је обезбједила карте за базене за дјецу са Косова и Метохије која бораве у нашем граду и њихове пратоце и за ученике добитнике Вукове дипломе.

otvoreni bazeni 2

otvoreni bazeni 3