ponedjeljak, 29 Juni 2020 09:11

ЗАВРШЕНА САНАЦИЈА ПРОСТОРИЈА УДРУЖЕЊА ''КОРАК НАДЕ''

У бродском Удружењу родитеља, дјеце и омладине са посебним потребама и лица са инвалидитетом ''Корак Наде'' недавно је завршена санација просторија које су биле поплављене у јануару ове године.

Предсједник удружења Гордана Ковачевић, захваливши се локалној управи и извођачу радова на пруженој помоћи у санирању оштећења, нагласила је да су сада створени услови за даљи несметан наставак редовних активности, чији је основни циљ усмјерен на побољшање услова и квалитета живота лица са посебним потребама и њихових породица.

Уређене су просторије за физио рад и индивидуални рад логопеда, психолога и педагога. Постављен је нови ламинат, урађен плафон - постављене амстан плоче, изглетовани и окречени зидови, саниран дио кухиње и санитарни чвор. Санацију просторија финансирла је општина Брод, док је радове, без накнаде, урадило бродско предузеће ''Ентеријер''.

korak 2