utorak, 30 April 2019 14:22

ПРИЈЕМ ЗА МАЈКЕ ПОГИНУЛИХ БОРАЦА

Поводом празника Васкрса, данас је у 11 часова организован пријем за мајке погинулих бораца наше општине. Пријему, у свадбеном салону Allegro, Хотела Onix, присусвовале су мајке погинулих, протојереј – ставрофор Јово Бановић, предсједник Скупштине општине Милош Станишић, предсједник предсједништва Борачке организације Зоран Видић и у својству домаћина овог скупа начелник општине Илија Јовичић са сарадницима из Општинске управе. Начелник општине Јовичић је поздравио присутне и честитао свима празник уз жеље за дуг живот и добро здравље.

„Никада није превише пажње борачкој популацији, посебно мајкама погинулих бораца; с обзиром да је Васкрс вријеме радости, сматрао сам да је право вријеме за овакав пријем“ рекао је начелник општине Јовичић за овај пријем и подјељене новчане поклоне. За крај дружења, начелник Јовичић је закључио: „Била ми је част да се овако, бар на кратко дружимо, и желим свим Брођанима, посебно мајкама погинух, пуно здравља, среће и да заједно обезбједимо свима све шта се, са становишта локалне заједнице, може“.