ponedjeljak, 06 Avgust 2018 11:36

ВАШАР У ДУБОКОВЦУ 7. И 8. АВГУСТА

Традиционални Вашар у Дубоковцу, поводом прославе Преподобномученице Параскеве - Петке, ове године се одржава 7. и 8. августа (уторак и сриједа). Света архијерејска служба ће се одржати 7. авуста у 18 часова, а 8. августа служба ће се одржати ујутро у 10 часова и навече у 18 часова.
Одјељење за привреду и друштвене дјелатности општине Брод ће свим заинтересованим правним и физичким лицима издати одобрење за обављање дјелатности који посједују одобрење за рад (имају регистровану дјелатност) или ће на лични захтјев издати одобрење за обављање дјелатности на лицу мјеста. Мјесна заједница Доњи Клакар ће издавати локације за пословне објекте.
Све додатне информације могу се добити у Одјељењу за привреду и друштвене дјелатности на број телефона 053/610-918 или у Туристичкој организацији општине Брод  053/610-592.

Општина Брод је обезбједила бесплатан превоз аутобусом,  поводом прославе Преподобне мученице Петке и одржавања Вашара у Дубоковцу. Полазак у уторак 7.8.2018. г. је у 17 часова испред Спортско - културног центра Брод. Повратак из Дубоковца је у 20 часова.
Полазак у сриједу 8.8.2018. г. је у 9 часова испред Спортско - културног центра Брод. Повратак из Дубоковца је у 13 часова.