četvrtak, 05 Septembar 2019 07:56

УРЕЂЕН ПАРК КОД СПОМЕН КОСТУРНИЦЕ

Радови реновирањa и уређењa бродског парка код спомен костурнице приведeни су крају. Са 100 м3 каменог агрегата насуто је 350 метара пјешачких стаза, постављено је 10 клупа за одмор, као и нове канте за отпатке, а раније је у функцију стављена фонтана уз сами споменик.

Уређење парка, који је једно од омиљених мјеста за игру дјеце, младих али и за одмор старијих, у којем се иначе налазе и справе за спортисте, финансирала је општина Брод. Радове реконструкције извели су радници бродског комуналног предузећа ''Комвод''.  Подсјећамо, општина Брод је недавно уредила и парк код Спортско-културног центра, гдје су асфалтиране стазе, постављене нове клупе и други реквизити, чиме су оба бродска парка добила изглед какав заслужују.

Вјерујемо у одговоран однос грађана према постављеним реквизитима намијењеним свим Брођанима.

Park 2