srijeda, 24 Juli 2019 14:20

У НЕДЈЕЉУ 1. БРОДСКА ЋЕВАБЏИЈАДА

Јавна установа Туристичка организација општине Брод, у сарадњи са општинском управом у недјељу 28. јула, са почетком у 18 часова у градском парку организује прву по реду манифестацију под називом ''Ћевабџијада'', на којој ће кулинарске вјештине приказати бродски угоститељи.

Тим поводом у згради општине, данас је одржан састанак наченика општине, представника ЈУ ТООБ, и угоститеља на којем је било ријечи о детаљима саме манифестације. Циљ је да ''Цевабџијада'' прерасте у традицију и манифестацију дружења угоститеља, Брођана и наших суграђана који раде у иностранству и који баш у ово вријеме у великом броју долазе у Брод као и гостију из других општина и градова.

Организатор позива све заинтересоване угоститеље да се придруже манифестацији и покажу кулинарско умијеће, а све брођане да проведу угодну недјељу у новоуређеном градском парку уз овај познати специјалитет са роштиља и пригодан музички програм.