četvrtak, 18 Juli 2019 12:57

У БРОДУ ПОЧИЊЕ ГРАДЊА НОВЕ АУТОБУСКЕ СТАНИЦЕ

Начелник општине Брод Илија Јовичић данас је са представницима предузећа АТП ''Брод'', потписао Уговор за иградњу савремене међународне аутобуске станице прве категорије. Аутобуска станица ће, како је и предвиђено Просторним планом Општине, бити изграђена на локацији између ТЦ ''Тропик'' и бензинске пумпе ''Ина'' у Броду.

-Радови ће почети у најскорије вријеме, а према потписаном Уговору, рок за завршетак изградње је 20. октобар 2020. године. Овим ће Брод добити модерну аутобуску станицу какву и заслужује ова локална заједница и њени грађани-, изјавио је Јовичић.

Према његовим ријечима, Аутобуски терминал у граду, односно стара аутобуска станица која је у власништву Општине биће санирана у најскорије вријеме.