ponedjeljak, 15 April 2019 10:12

ТРИБИНА "АКТИВНИ ЧЛАНОВИ ЗАЈЕДНИЦЕ" - НАЈАВА

"Корак наде" је удружење родитеља дјеце и омладине са посебним потребама и лица са инвалидитетом из Брода. Ово удружење тренутно проводи пројекат "Искра наде" кроз који се ојачавају креативни потенцијали и моторичке способности дјеце и младих са потешкоћама у развоју и психичким сметњама и побољшава се социјализација, интеграција у друштвену заједницу као и емотивно стање родитеља дјеце са потешкоћама у развоју.

У петак 19.4.2019. године у 12 часова у скупштинској сали у Броду (зграда поште), Удружење "Корак наде" организује јавно - информативну трибину на тему "АКТИВНИ ЧЛАНОВИ ЗАЈЕДНИЦЕ". Тема се односи на положај и могућности особа са потешкоћама у развоју и лица са инвалидитетом на подручју општине Брод. Јавна трибина се проводи у оквиру пројекта "Искра наде" који се имплементира у склопу Регионалног програма локалне демократије на Западном Балкану - ReLOaD.