ponedjeljak, 23 Mart 2020 13:01

ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ - ДОПУНА НАРЕДБЕ ОД 19. МАРТА

У циљу превентивног дјеловању на спречавању појаве вируса корона на подручју општине Брод, а на основу препорука и наредби надлежних републичких институција и закључака Општинског штаба, донесено је низ наредби које се проводе у складу са препорукама.

На основу закључака Општинског штаба за ванредне ситуације општине Брод, командант штаба донио је допуну Наредбе о регулисању рада трговинских, угоститељских и других објеката, те предузимању мјера превентивног дјеловања у циљу спречавања појаве и ширења вируса корона на подручју општине Брод донесену 19. марта.

У циљу надзора провођења наложених мјера из поменуте Наредбе, одређена су одговорна лица и органи контроле и надзора, рокови, задаци, те начини контроле и извјештавања о стању у општини Брод.

dopuna naredbe