utorak, 27 Novembar 2018 09:34

САСТАНАК СА ДИРЕКТОРИМА УСТАНОВА И ПРЕДУЗЕЋА

Начелник општине Илија Јовичић је у понедељак 26. новембра одржао у 14 часова састанак са директорима јавних установа и предузећа општине Брод. На дневном реду састанка биле су теме о сертификацији општине за повољно пословно окружење, планирање капиталних инвестиција и буџет општине за 2019. годину.

Начелник Јовичић је на састанку позвао све присутне, као и остале грађане, да се укључе у поступак предлагања пројеката до 15.12.2018. године - за израду интегралног плана капиталних инвестиција. Разматрајући нацрт буџета општине за наредну годину речено је да се због великих финансијских обавеза разматрају могућности репрограма дугова и смањење броја запослених у јавним предузећима и установама. Наредни састанак се планира прије редовне сједнице Скупштине општине заједно са предсједницима савјета мјесних заједница.

dir ju jp 1

dir ju jp 2