ponedjeljak, 12 Avgust 2019 11:15

САСТАНАК РУКОВОДСТВА ЖРК „БРОД“

Начелник општине Брод и предсједник ЖРК „Брод“ Илија Јовичић данас је одржао састанак са руководством овог клуба око договора за организовање тренинга поводом почетка такмичарске сезоне која је најављен за половину септембра.

„Рукомет у Броду има велику традицију и настојаћемо да је одржимо, мада клуб има проблема са играчким кадром“, рекао је Јовичић и додао да нова сезона доноси нова питања и нове амбиције, а то су свакако опстанак у првој рукометној лиги Републике Српске и ојачавање клуба новим играчким кадром из СШЦ „Никола Тесла“.

Јовичић је позвао Брођане да посјећују утакмице ЖРК „Брод“ како би младим играчицама дали подршку да опстану у својим настојањима и наставе такмичење у првој рукометној лиги Републике Српске.