utorak, 11 Septembar 2018 11:04

САСТАНАК ОРГАНИЗАЦИОНОГ ОДБОРА САЈМА БРОД 2018

Јутрос у 8 часова одржан је састанак проширеног Организационог одбора за припрему Сајма привреде, пољопривреде и туризма Брод 2018. Чланови одбора су се састали у кабинету Начелника општине да заједно прођу преостале детаље пред отварање Сајма у петак 14. септембра. Свечани програм отворења Сајма је планиран у петак у 11 часова.

Начелник општине Брод Илија Јовичић је рекао да је ово „једна од најзначајнијих манифестација у Броду и сву пажњу треба усмјерити на то да организација буде квалитетна, а излагачи и публика задовољни овим догађајем“. Такође, утврђена је сатница и Гастро сустрета који се одржавају у суботу:

-           do 13ºº часова - изложени штандови са припремљеном храном,

-           13ºº часова - отварање гастро сусрета „Брод 2018“

-           13,³º   часова – окупљање поред мјеста за кухање,

-           13³º до 16ºº  часова  –  кухање котлића,

-           16ºº – 16,³º     часова – дегустација котлића (oцјењивање котлића за такмичаре),

-           17 ³º до 18,ºº часова  –  дегустација котлића за посјетиоце,

-           18ºº  часова  –  додјела награда:

Награда за најбољи чобанац

Награда за најуређенији штанд