srijeda, 11 Septembar 2019 12:17

САСТАНАК НАЧЕЛНИКА И ДИРЕКТОРА ЈАВНИХ УСТАНОВА И ПРЕДУЗЕЋА

Начелник општине Брод Илија Јовичић одржао је редовни радни састанак са директорима јавних установа и предузећа.

Теме о којима се на састанку говорило биле су предстојећи 7. Сајам привреде, пољопривреде и туризма „Брод 2019“, као и припреме свечаности поводом Дана ослобођења Брода када ће у узвратну посјету Броду доћи делегација Врања, града с којим је потписана повеља о братимљењу.

Активности поводом организације предстојећег Сајма приводе се крају, а по ријечима начелника општине Илије Јовичића овогодишњи Сајам окупиће до сада највећи  број излагача.

Сајам са радом почиње у петак, 13. септембра у 10 часова, док ће свечано отварање Сајма са пригодним културно-умјетничким програмом бити одржано у 16 часова.