utorak, 06 Novembar 2018 11:07

СА ПРЕДСТАВНИЦИМА МЈЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА О ПУТЕВИМА, РАСВЈЕТИ И ЗИМСКОЈ СЛУЖБИ

У понедељак 5.11.2018. године одржан је састанак са предсједницима савјета мјесних заједница општине Брод. Састанку од 14 часова у сали за састанке Општине су присуствовали представници мјесних заједница и директори јавних установа и предузећа. На почетку састанка који је водио замјеник начелника општине Брод Горан Гарачић представљене су теме: стање путне мреже, стање расвјете на подручју општине и зимска служба. Након представљања урађених послова у току ове године за ове три теме, представници мјесних заједница су изнијели своја запажања о стању у својим мјесним заједницама. Све примједбе и сугестије су евидентиране, а присутни позвани да учествују у што већем броју у јавним расправама које ће бити организоване поводом приједлога нацрта буџета општине за наредну годину. Састанак је завршен у 16.20 минута.