utorak, 03 Septembar 2019 07:44

СА РАДОМ ПОЧЕЛЕ ШКОЛЕ ГИМНАСТИКЕ И ЖЕНСКЕ ОДБОЈКЕ

У Спортско-културном центу у Броду, 2. септембра са радом су почеле Женска школа одбојке, коју води Ивана Живковић проф. физичког васпитања, док Школу гимнастике предводи Милован Бардак дипл. тренер спортске гимнастике.

Већ првог дана, у Школу одбојке укључило се 29 дјевојчица, док је за гимнастику интересовање показало 45 дјечака и дјевојчица.

Из општине Брод потекла је иницијатива за покретањe Школa, а када је ријеч о одбојци, план је  да у догледно вријеме буде формиран клуб који би се укључио у турнирска и лигашка такмичења.

Циљ Школа  је окупљање што већег броја дјеце којима ће бити пружени слови за системско и планско баљење спортом, што је од великог значаја у развојном периоду дјеце. Након почетних спортских коракa и уз мукотрпан рад, за очекивати је и резултате којима ће се Брод поносити. Школе женске одбојке и гимнастике и даље примају заинтересоване полазнике.

odbojka plakatgimnastika plakat