petak, 31 Juli 2020 08:52

ПРЕДСТАВНИЦА БРОДА СНИМИЛА СПОТ ЗА ПЈЕСМУ СА КОЈОМ ЋЕ НАСТУПИТИ НА ТАКМИЧЕЊУ ''РИТАМ ЕВРОПЕ''

Талентована Aлександра Марјановић увелико се припрема да на португалском језику изведе захтјевну пјесму "Há dias assim", са којом ће у септембру у Источном Сарајеву представљати општину Брод на такмичењу ''Ритам Европе''.

Марјановићева је у Броду недавно снимила и спот који ће за неколико дана бити презентован јавности. Пјесма јесте тешка за исвести, казала је она и изразила увјерење да ће у најбољем свјетлу представити себе и своју општину, те да очекује и подршку суграђана који ће моћи гласати за њу телефонским путем.

"Ритам Европе'' је највеће дјечје музичко такмичење које се одржава уз подршку амабасадора Европске уније, а дјеца се представљају у плесу и пјевању.