ponedjeljak, 30 April 2018 14:15

ПРЕДСТАВЉАЊЕ ПРОГРАМА ЗАПОШЉАВАЊА - НАЈАВА

Министарство рада и борачко инвалидске заштите путем ЈУ Завод за запошљавање РС, расписало Јавни позив послодавцима и незапосленим лицима за кориштење средстава по програмима запошљавања у 2018. години и Програм подршке запошљавању у привреди путем исплате подстицаја у висини уплаћених пореза и доприноса.

Тим поводом oпштинско одјељење за привреду и друштвене дјелатности у сарадњи са ЈУ Завод за запошљавање Биро Брод ће дана 03.05.2018. године са почетком у 16,00 часова одржати презентација наведених програма запошљавања и самозапошљавања у Скупштинској сали у згради поште.

Презентацији могу да присуствују сва заинтересована лица са подручја општине Брод која имају намјеру учествовати на поменутом Јавном позиву.