utorak, 06 Novembar 2018 07:04

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВУ ПРОЈЕКТНИХ ПРИЈЕДЛОГА

Општина Брод је у процесу израде Интегралног плана капиталних инвестиција за период 2019. – 2021. година. Сви грађани општине Брод могу да дају приједлог пројекта за који сматрају да је важан за локални развој општине Брод, као и да треба бити реализован у наредне три године. То могу бити пројекти изградње нових инфраструктурних објеката или реконструкција, односно санација постојећих објеката и набавка опреме.

Пројектне приједлоге ће оцијенити Координациони тим за вредновање пројеката. Приједлоге је потребно доставити до 21.11.2018. 15.12.2018. године (рок доставе је продужен). Искрено се надамо да ћете препознати значај који израда и имплементација Плана капиталних инвестиција Општине Брод може имати за становнике и привреду општине, те да ћете дати свој активни допринос у изради истог, те предложити пројекте које сматрате важним за локални развој.

У прилогу вам достављамо образац за доставу пројектних приједлога. Образац се попуњава за сваки пројекат посебно. За све нејасноће и додатна питања, стојимо на располагању на телефоне: 053 611 972,  066 258 123 и 065 762 285.