utorak, 06 Novembar 2018 07:04

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВУ ПРОЈЕКТНИХ ПРИЈЕДЛОГА

Општина Брод је у процесу израде Интегралног плана капиталних инвестиција за период 2019. – 2021. година. Сви грађани општине Брод могу да дају приједлог пројекта за који сматрају да је важан за локални развој општине Брод, као и да треба бити реализован у наредне три године. То могу бити пројекти изградње нових инфраструктурних објеката или реконструкција, односно санација постојећих објеката и набавка опреме.

Пројектне приједлоге ће оцијенити Координациони тим за вредновање пројеката. Приједлоге је потребно доставити до 21.11.2018. године. Искрено се надамо да ћете препознати значај који израда и имплементација Плана капиталних инвестиција Општине Брод може имати за становнике и привреду општине, те да ћете дати свој активни допринос у изради истог, те предложити пројекте које сматрате важним за локални развој.

У прилогу вам достављамо образац за доставу пројектних приједлога. Образац се попуњава за сваки пројекат посебно. За све нејасноће и додатна питања, стојимо на располагању на телефоне: 053 611 972,  066 258 123 и 065 762 285.