utorak, 26 Maj 2020 12:23

ПОТПИСАН УГОВОР ЗА АСФАЛТИРАЊЕ ПЛАТОА ИСПРЕД ОШ ''ЛИЈЕШЋЕ''

Код ОШ ''Лијешће'' биће асфалтиран плато испред самог улаза у двориште ове основношколске установе. Резултат овога је Уговор којег су потписали начелник општине Илија Јовичић и представник фирме ''Планум'' из Теслића.

За извођење радова асфалтирања oпштина Брод је обезбједила 19.860 КМ, а рок за извођење је 15 дана.

-Смогли смо снаге да урадимо овај посао код једне од најстаријих школа на подручју наше општине-, изјавио је начелник Јовичић и истакао да локална управа посвећује посебну пажњу побољшању услова у основном и средњем образовању.

Директор школе Нада Гостић напоменула је да школу Лијешће похађа 236 ученика подијељених у 17 одјељења. Такође, истакла је захвалност општинском руководству, јер препознаје потребу да се улаже и види брига о образовању, што је предуслов за напредак сваке локалне заједнице.