srijeda, 27 Maj 2020 13:49

ПОТПИСАН УГОВОР О ШИРЕЊУ ЈАВНЕ РАСВЈЕТЕ ВРИЈЕДАН 46.000 КМ

Чим дозволе временске прилике почеће изградња, односно ширење јавне расвјете на подручју општине Брод. Резултат овога је Уговор, којег су 27. маја потписали начелник општине Брод Илија Јовичић и Милан Богојевић из фирме ''Миг електро'' из Мркоњић Града.

Начелник Јовичић је изјавио да се ширење јавне расвјете обавља по раније усвојеном Програму, и који ће у текућој години у потпуности бити реализован.

-Вриједност уговора износи 46.000 КМ, а изградња јавне расвјете обухватиће локације на градском и сеоском подручју општине. Након што завршимо овај посао, остаће мали дио неосвјетљених улица и простора, што ће бити један од наших приоритета у наредном периоду-, изјавио је Јовичић.

Радови на постављању Лед расвјете финансирају се средствима буџета општине Брод, а извођач радова је фирма ''Миг електро'' из Мркоњић Града.

Милан Богојевић, директор фирме ''Миг електро'' каже да ће радови на изградњи 8 километара јавне расвјете бити изведени у предвиђеном року и у склади са важећим нормана.