srijeda, 24 Juli 2019 10:39

ПОТПИСАН УГОВОР О АСФАЛТИРАЊУ УЛИЦЕ ДО ПРЕДУЗЕЋА ''SCAI ADAPTER''

Начелник општине Брод Илија Јовичић, 24. јула је са представницима дервентског предузећа ''Геокоп'' потписао Уговог о извођењу радова асфалтирања приступне улице до предузећа ''Scai Adapter'' д.о.о Брод.

Улица је дужине 182 метра, а биће асфалтирана у наредних двадесетак дана. Средства у износу 63.500 КМ обезбиједила општина Брод.

-На овај начин Локална заједница даје подршку овом колективу који запошљава готово 200 радника.-, изјавио је Јовичић.

Симиџија: Асфални пут много ће значити за предузеће.

-Овакви потези показују да је Општини стало до инвеститора, да је спремна пружити сваку врсту подршке, те да је опредијељена привредном расту и новом запошљавању.  То даје сигурност садашњим привредним субјектима који послују у Броду, али и отвара врата новим потенцијалним улагачима у ову локалну заједницу-, изјавио је извршни директор ''Scai Adapter'' Дејан Симиџија.