ponedjeljak, 24 Decembar 2018 14:01

ПОНОЋНИ ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ - НАЈАВА

У петак 11. Јануара почиње изузетан спортски догађај, поноћни турнир у малом фудбалу. Посебност овог издања турнира је јубиларна 40-та година одржавања ове спортске традиције. Забавни програм, са игром и пјесмом, поводом отварања турнира је у петак у 16 часова. Све утакмице се играју у великој дворани Дома спортова, а прва утакмица је у петак у 12 часова. Такмичење је по категоријама и игра се непрекидно од петка до недеље навече. Једнодневне улазнице за овај фудбалски спектакл коштају 3 конвертибилне марке, а могу се купити на главном улазу у велику дворану. Котизације можете погледати у Туристичкој организацији, на интернет странама и фејсбук профилу Општине Брод и Туристичке организације. Наградни фонд овог турнира је 12 000 КМ. Добродошлицу на овај познати спортски догађај желе вам Туристичка организација и Општина Брод.