subota, 14 April 2018 14:35

ПОМОЋ ЗА ЖЕЉАНУ

Невладина организација „АРГС“ и омладина из Брода покренули хуманитарну акцију прикупљања помоћи за лијечење Жељане Ристић из Брода. Прије 14 година Жељана је преживјела саобраћајну несрећу и остала везана за инвалидска колица. Жељанина породица је сазнала да постоји могућност лијечења, а то су три операције. Свака операција кошта око 5500 еура. Активисти „АРГС“-а су одлучили помоћи Жељани да сакупи потребни новац.

Постоји НЕКОЛИКО НАЧИНА за прикупљање новчаних средстава како бисмо помогли нашој суграђанки:

• - Постављене су КУТИЕ ЗА ДОБРОВОЉНИ ПРИЛОГ у угоститељским објектима и продавницама на подручју наше општине.
  • - Уплата на жиро-рачун: 5513051128168659, Нова Бањалучка Банка (на име Жељана Ристић)
  • - НЕДЕЉА 15. април: рукометна утакмица у Спортско – културном центру у 19 часова
  • - ЧЕТВРТАК 19. април: пројекција филмова у Средњошколском центру „Никола Тесла“ у 17 часова и касније у 19 часова
  • - ПЕТАК 20. април: хуманитарна журка у клубу Тифани од 22 часа
  • - НЕДЕЉА 22. април: ДОНАТОРСКО ВЕЧЕ, Градски базени у 19 часова

Хуманитарни телефонски број 17005 – позивом на овај број дарујете 1 конвертибилну марку за лијечење 16-огодишње Жељане Ристић.