četvrtak, 09 Avgust 2018 07:18

ПОДСТИЦАЈИ ЗА ПОЉОПРИВРЕДНУ ПРОИЗВОДЊУ

Обавјештавају се пољопривредни произвођачи, регистровани у АПИФ-у  и демобилисани борци одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, који се баве пољопривредном производњом или имају услове за бављење пољопривредном производњом да је ступио на снагу Правилник о условима и начину кориштења средстава намјењених за подстицај и подршку пољопривредној производњи на подручју општине Брод за 2018. годину.

Комплетан текст Правилника о условима и начину кориштења средстава намјењених за подстицај и подршку пољопривредној производњи на подручју општине Брод за 2018. годину објављен је на огласној табли и службеној страници општине Брод.

Рок за достављање захтјева за остваривање права на подстицај и подршку пољопривредној производњи је 31.08.2018. године.

Све информације за наведено, могу се добити у Одјељењу за привреду и друштвене дјелатности (канцеларија број 13) или на број телефона, 053/611-970.