ponedjeljak, 13 Januar 2020 16:39

ПОДИЈЕЉЕНИ НОВОГОДИШЊИ ПАКЕТИЋИ ЧЛАНОВИМА УДРУЖЕЊА „КОРАК НАДЕ“

Поводом Православне Нове године, свим члановима удружења „Корак наде“, начелник општине Илија Јовичић са својим сарадницима уручио је новогодишње пакетиће.

„Ово је дан када посебну пажњу посвећујемо члановима удружења, које се бави и брине о дјеци са посебним потребама. Општина са посебном пажњом прати рад овог удружења и помаже да оно опстане како би чланови и породице ових малишана имали свој кутак“ рекао је Јовичић те свим члановима удружења пожелио пуно здравља и среће у 2020. години.

Подјелу пакетића члановима удружења „Корак наде“ поздравила је и предсједница удружења Гордана Ковачевић. Захваливши се начелнику и његовим сарадницима, истакла је да овим малишанима свака пажња много значи.

paketici korak nade 11