srijeda, 01 Juli 2020 11:52

ПОЧЕЛА СЕЗОНА КУПАЊА НА ГРАДСКИМ БАЗЕНИМА

Јутрос у 9 часова на Градским базенима начелник општине организовао је традиционални пријем поводом званичног почетка овогодишње љетне сезоне купања.

Обративши се присутнима, рекао je да се нада да ће ЈКП „Комвод“, које газдује Градским базенима, упркос тренутно неповољној епидемиолошкој ситуацији и ове године остварити добру сезону.

Отварању Градских базена присуствовао је и помоћник министра породице, омладине и спорта Марио Ђуран који је истакао своје задовољство организацијом рада базена, као и бригом локалне управе за своје становништво.

Директор ЈКП „Комвод“ Жељко Миличић истакао је да ово предузеће већ седам година управља базенима, те да се нада да ће и ова година бити успјешна.

Цијене улазница остале су на прошлогодишњем нивоу, за малишане улаз на базене је 2 КМ, а за одрасле 4 КМ.

BAZENI 2BAZENI 3BAZENI 4