ponedjeljak, 08 Juni 2020 09:10

ПОЧЕЛА СAНАЦИЈА ПРОСТОРИЈА УДРУЖЕЊА ''КОРАК НАДЕ''

Након недавно потписаног уговора између начелника општине Брод Илије Јовичића и власникa бродског предузећа ''Ентеријер'' Предрагa Веселиновићa, данас су почели радови на санацији просторија Удружења родитеља, дјеце и омладине са посебним потребама и лица са инвалидитетом ''Корак Наде'' које су, због квара на инсталацијама, поплављене у јануару ове године.

Општина Брод је за санацију просторија,које се налазе у згради старе основне школе, обезбиједила 2.187 КМ, а радове, без накнаде, изводи бродско предузеће ''Ентеријер''.

Завршетком ових послова створиће се основни услови за даљи несметан рад овог Удружења, чији су основни циљеви усмјерени на побољшање услова и квалитета живота лица са посебним потребама и њихових породица.

korak nade 2