ponedjeljak, 18 Maj 2020 11:05

ПОЧЕЛА РЕКОНСТРУКЦИЈУ КРОВА НА ШКОЛИ У ГОРЊЕМ КЛАКАРУ

На школи у Горњем Клакару данас су започети радови реконструкције крова, чиме ће дугорочно бити ријешен проблем са прокишњавањем и несметаног одвијања наставног процеса.

Начелник општине Брод Илија Јовичић, након што је недавно са представником бродске фирме ''Ентеријер Веселиновић'' потписао уговор о извођењу радова, напоменуо је да ће у реконструкцију кровне конструкције бити инвестирано 18.000 КМ.

Захваливши се општинском руководству на издвојеним средствима за реконструкцију крова, и уопште подршку образовању, Нада Гостић директор ЈУОШ ''Лијешће'' у чијем саставу је и Подручно одјељење Горњи Клакар, напоменула је да ову основношколску установу похађа 236 ученика, распоређених у 17 одјељења.skola 2