petak, 14 Septembar 2018 09:33

ПЛАНИРАНО АСФАЛТИРАЊЕ У НАСЕЉУ СКЕЛЕ

У четвртак 13.9.2018. године потписан је уговор за извођење радова на изградњи саобраћајнице и вањског уређења за дио насеља и пословне зоне “Скеле“ у Броду. Уговор су потписали у Општинској управи, начелник општине Брод Илија Јовичић и Младен Галић из грађевинског предузећа „МГ МИНД“ - руководилац радне јединице у Прњавору.

Очекује се да ће радови бити завршени до краја октобра мјесеца. Извођењем ових радова биће асфалтиран и веома прометан дио макадамског пута између насеља „Скеле“ и новоизграђених стамбених зграда у Улици Јована Дучића према Градској пијаци.

Начелник општине Илија Јовичић изразио је захвалност Влади Српске за улагање у инфраструктуру на подручју општине. „Финансирање овог пројекта је веома значајно за овај густо насељени и прометни дио града, а овај уговор је једна у низу инвестиција када је у питању путна инфаструктура и улагање на подручју општине Брод“ рекао је Јовичић.

mg mind mladen1