petak, 12 Oktobar 2018 13:11

РАСПИСАН ЈАВНИ КОНКУРС ЗА ДОДЈЕЛУ СТИПЕНДИЈА

Начелник општине Брод је дана 11.10.2018. године расписао Јавни конкурс за додјелу стипендија студентима у школској 2018/2019. години. Конкурс је расписан за редовне студенте друге, треће, четврте, пете и шесте године, као и студенте прве године под посебним условима конкурса. Стипендирају се студенти I и II циклуса образовања на универзитетима у Републици Српској/Босни и Херцеговини и универзитетима у иностранству.

Рок за подношење пријава је 15  30 дана, рачунајући од првог сљедећег дана од дана постављања Конкурса на огласну плочу општине Брод.Пријаве се, у затвореним ковертама, могу доставити лично у шалтер салу Општине Брод или путем поште на адресу: Општина Брод, ул. Светог Саве 17, Брод 74450, са назнаком „Комисији за додјелу студентских стипендија у школској 2018/2019. години – не отварај“.

Цијели Јавни конкурс можете преузети испод: