srijeda, 05 Septembar 2018 09:50

РАФИНЕРИЈА ДОНИРАЛА БИРО – ОПРЕМУ ДРУШТВЕНИМ ОРГАНИЗАЦИЈАМА

У уторак 4. септембра у Општинску управу Брод су допремљени скенери штампачи и друга опрема коју је Рафинерија нафте Брод поклонила удружењима грађана и јавним установама и предузећима. Овим поводом у кабинету начелника у 12 часова је организован састанак.

Шајмарданов Илдар, директор за финансије, економију и информационе технологије је са начелником општине Илијом Јовичићем разговарао и о наредним плановима сарадње са образовним институцијама у Броду и подршци локалној заједници.

Опрема је између осталих намјењена за: обданиште „Бели анђео“, удружење жена „Ђурђевак“, библиотеку „Бранко Ћопић“, удружење корисника са посебним потребама и са инвалидитетом „Корак наде“, „Комуналац“ и друге. Расподјела опреме за 10 „друштвених организација“ је почела јутрос од 7 часова и биће завршена данас до 14 часова.