ponedjeljak, 08 Juni 2020 09:06

РАДНИЦИ КП "КОМВОД" УРЕДИЛИ НАСИП НА ПОДРУЧЈУ МЗ БРОДСКО ПОЉЕ 2

Радници бродског комуналног предузећа ''Комвод'' у континуитету проводе активности уређења и одржавања зелених површина на подручју градског дијела општине. И овај пут били су на висини
задатка и у рекордном времену покосили 25.000 квадратних метара високе траве и раслиња на насипу у МЗ Бродско поље 2.

Радови кошења, на површини од 25.000 квадратних метара, вршени су на локацији од нове зграде електродистрибуције до скретања у насеље Нови Полој.

Поред наставка послова на одржавању дијела насипа који су у систему одбране од поплава, ове активности допринијеће бољој прегледности и безбједности свих учесника у саобраћају који се на овом дијелу, са споредних улица и рампи, укључују на магистрални пут.

komvod BP2 1