srijeda, 12 Februar 2020 07:56

РАДНИ САСТАНАК СА ДИРЕКТОРИМА ЈАВНИХ УСТАНОВА И ПРЕДУЗЕЋА

Начелник општине Илија Јовичић, одржао је редовни радни састанак са директорима јавних предузећа и установа бродске општине коме су присуствовали и начелници општинских одјељења.

Јовичић је присутне упознао са тренутним активностима које проводи локална управа и планом за наредни период, са посебним акцентом на низ инвестиционих улагања планираних за ову годину на подручју општине Брод.

Јовичић је поручио да од свих учесника састанка и запослених у јавом сектору очекује максималну професионалност и ангажованост на рјешавању потреба грађана и развоју локалне заједнице у цјелини.

-Упознао сам присутне са пословима планираним за 2020. годину, изазовима, перспективама и нашом жељом да успјешно водимо Општину, што је заједнички циљ мене као начелника, мојих сарадника и свих запослених у јавном сектору-, истакао је између осталог Јовичић.