petak, 15 Septembar 2017 14:06

ОТВОРЕНА ВРАТА САЈМА ПРИВРЕДЕ, ПОЉОПРИВРЕДЕ И ТУРИЗМА БРОД 2017

Министар за економске односе и регионалну сарадњу Златан Клокић отворио је данас, пети по реду, Сајам привреде, пољопривреде и туризма у Броду. Свечаном програму отварања Сајма Брод 2017 у 11.30 присуствовали су и потпредсједник Републике Српске Јосип Јерковић, начелници општина Дервента и Модрича, делегација пољског града Grodzisk Wielkopolski, представници Инвстиционо – развојне банке Републике Српске, гости из Србије: из Рековца, Сремске Митровице, Шида и Ирига; бројни грађани и локални и регионални медији.

Већина сајамских излагача је и ове године смјештено у велику дворану Спортско – културног центра. Након отварања Сајма, званичници, гости и грађани су посјетили штандове и разговарали са излагачима. Сајам је отворен и у суботу од 9 до 19 часова. Сутра се такође одржава и манифестација: Гастро сусрети која почиње у 13 часова.