utorak, 28 April 2020 15:28

ОПШТИНСКИ ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ- НОВЕ МЈЕРЕ НА СНАЗИ ДО 12. МАЈА

У скупштинској сали данас је одржана сједница општинског Штаба за ванредне ситуације на којој је донесен нови Закључак о обавезном спровођењу мјера за реаговање на појаву болести изазване новим вирусом корона на подручју општине Брод, усклађен са јуче донесеним закључком Републичког штаба за ванредне ситуације Републике Српске.

Начелник општине Брод и командант штаба Илија Јовичић истакао је да је на сједници  усклађен и до 12. маја продужен Закључак о обавезном спровођењу мјера за реаговање на појаву болести изазване новим вирусом корона на подручју општине Брод.