petak, 10 Maj 2019 08:55

ОДРЖАНА ЈАВНА РАСПРАВА ЗА ПРЕДСТОЈЕЋИ ПОЗИВ ЗА ПРОЈЕКТЕ

У оквиру Пројекта “Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану (ReLOaD)“ у Броду је 7. маја у 12 часова одржана јавна расправа о темама предстојећег јавног позива за организације цивилног друштва (ОЦД). Присуствовале су невладине организације заинтересоване за учешће на јавном позиву и службеници општинског Одсјека за локални развој. Јавну расправу је водила Бранка Матић испред UNDP.

ReLOaD пројекат и Општина Брод предложили су за јавни позив приоритетне области које су у складу са стратешким документима Општине Брод: социјална инклузија; подршка спортским активностима; едукација и рурални развој; културно-умјетничко стваралаштво. Најављено је да ће јавни позив бити расписан у наредних 15 дана. Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану финансира Европска унија, а проводи UNDP.

undp rasprava 2