petak, 01 Februar 2019 06:38

ОДРЖАНА 24. РЕДОВНА СЈЕДНИЦА

Скупштина општине Брод је 31.01.2019. године (четвртак) од 09,00 часова одржала 24. редовну сједницу. Сједници су присуствовали одборници Скупштине општине, начелник општине Илија Јовичић, начелници одјељења Општинске управе, представници медија. Одборници су разматрали и усвојили свих предложених 35 тачака дневног реда.

На сједници су разматране одлуке које се доносе на почетку сваке године: о финансирању политичких странака, утврђивању висине одборничког додатка и накнада радних тијела Скупштине општине, економској цијени услуге ЈУП „Бели анђео“, извјештај о раду Привредног савјета у 2018. години. Такође, усвојено је и 9 одлука о избору најповољнијег понуђача и додјели у закуп пољопривредног земљишта у својини општине Брод.

Сједнице се у директном преносу емитују у програму Радио Брода. Материјали Скупштине општине се објављују на службеној интернет страни: