petak, 27 Decembar 2019 17:47

НОВОГОДИШЊИ ПРИЈЕМ НАЧЕЛНИКА ОПШТИНЕ

Поводом новогодишњих и божићних празника, у свечаној сали хотела  „Onix“ начелник општине Брод Илија Јовичић данас је уприличио пријем коме су присуствовали представници вјерских заједница, директори јавних установа и предузећа, привредници као и представници друштвеног, културног и спортског живота општине Брод.

Пријему је присуствовао и потпредсједник Републике Српске Јосип Јерковић који је искористио прилику да својим Брођанима честита Нову годину и Божић.

Говорећи о протеклој години и ономе што је општинска администрација успјела да уради, али и ономе што нас очекује у 2020.години, Јовичић је рекао да се година која је на измаку може оцијенити као успјешна, јер је вриједност инвестиција које су у току или су при завршетку у овој години била око 11.500.000 КМ.

Општина Брод у претходном периоду вратила је и 10.000.000 КМ дугова из ранијих периода па се за буџет за наредну годину коначно може рећи да ће имати инвестиционо-развојни карактер.

На крају излагања начелник Јовичић је свим присутним, као и свим Брођанима, зажелио срећну и успјешну 2020.годину.

У музичком дијелу програма на пријему је наступила етно група „Ива“.

uredjena20191227 122337