ponedjeljak, 28 Oktobar 2019 15:05

НОВО ИГРАЛИШТЕ ЗА ДЈЕЦУ У НАСЕЉУ СКЕЛЕ

У бродском насељу Скеле, поводом завршетка пројекта „Реконструкција дјечијег игралишта у насељу Скеле“, организована је свечаност у којој су учествовали малишани из основне и средње школе, дјечијих обданишта „Бели Анђео“ и „Пчелица“, као и чланови удружења родитеља, дјеце и омладине са посебним потребама и лица са инвалидитетом „Корак Наде“.

Пројекат је имплементиран од стране групе младих из организације „Актив развоја грађанске сфере“ (АРГС). Овај пројекат добио је највећи број гласова након проведеног електронског и анкетног гласања на основу приједлога Форума за грађанске иницијативе који је формиран у оквиру пројекта РеЛоаД, којег финансира Европска Унија, а имплементира Развојни програм Уједињених нација у БиХ.

Пројекат укупне вриједности 17.993,64 КМ финансирао је Развојни програм Уједињених нација (УНДП) у БиХ са 80%, а суфинансирала општина Брод са 20% средстава и уз пружену стручну подршку.

igraliste skele 1igraliste skele 4igraliste skele 5igraliste skele 6