utorak, 03 Septembar 2019 13:21

НАЧЕЛНИК СА ПРЕДСТАВНИЦИМА ВЈЕРСКИХ ЗАЈЕДНИЦА

Начелник општине Брод Илија Јовичић састао се данас са представницима свих вјерских заједница у Броду.

Јовичић је госте упознао са тренутним дешавањима на подручју општине Брод те настојањима локалне власти да се, стварањем повољних услова покрене привреда те обезбиједе нова радна мјеста што би зауставило општи друштвени тренд исељавања становника.

У необавезном и опуштеном разговору сви присутни поздравили су идеју коју је покренуо начелник Јовичић да се одржи заједнички састанак, те захвалили на односу локалне власти према вјерским заједницама и несебичној помоћи која им је пружена у претходном периоду.

Јовичић је изразио своје задовољство одзивом свих вјерских конфесија, позитивном енергијом која је владала на састанку, те заједничком одлуком да се овакви састанци и убудуће организују.