utorak, 13 Mart 2018 14:05

ЛОД МЕТОДОЛОГИЈА ЗА НАРЕДНУ СЈЕДНИЦУ СКУПШТИНЕ

Данас у 12 часова начелник општине Илија Јовичић разговарао је са Селмом Османагић – Аговић представницом УНДП у оквиру пројекта РеЛОаД. Састанак је организован поводом јучерашњег затварања јавног позива општине Брод за организације цивилног друштва да предају приједлоге пројеката. Током састанка сагледано је тренутно стање и активности РеЛОаД пројекта.

Договорено је да Одлука о ЛОД мтодологији буде једна од тачака за сједницу Скупштине општине која је планирана за крај марта. Након првих извјештаја о примљеним апликацијама разговарано је и о засједању евалуационе комисије за оцјену пристиглих пројектних приједлога. Састанку у општини Брод присуствовала је Михаела Малешевић службеник Одсјека за локални развој.

Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану (ReLOaD) финансира Европска унија, а проводи UNDP.