ponedjeljak, 03 Decembar 2018 14:53

"КОРАК НАДЕ" ЗА ДАН ОСОБА СА ИНАВЛИДИТЕТОМ

Међународни дан особа са инвалидитетом обиљежен је данас у 12 часова у просторијама удружења „Корак наде“ у Броду. Ово Удружење родитеља, дјеце и омладине са посебним потребама и лица са инвалидитетом сваке године на овај дан са пријатељима удружења организују приредбу. Обиљежавању су присуствовали представници Општинске управе, директори јавних установа и предузећа, свештеник православне цркве, представнице Кола српских сестара, представници других удружења, родитељи и други грађани који подржавају „Корак наде“. Подршку удружењу су показали и кроз поклоне за кориснике и у припреми послужења за пријем након приредбе. Као и дуги низ година, у госте су дошли и пријатељи овог удружења из Борова (Хрватска) и корисницима донијели пригодне новогодишње поклоне.