ponedjeljak, 06 Juli 2020 09:08

КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА

Туристичка организација и општина Брод и ове године организују манифестацију „Конференција беба“ која ће, због актуелне епидемиолошке ситуације, бити организована у складу с препорукама надлежних органа.

Позивају се родитељи најмлађих суграђана да пријаве своје бебе рођене од 28. јуна 2019. године до 28. јуна 2020. године. Пријаве се могу послати на мејл адресу Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. или доћи лично у канцеларију Туристичке организације општине Брод у Спортско-културном центру.

У пријави је потребно навести: име и презиме бебе, име и презиме родитеља, датум рођења бебе, имена браће и сестара бебе, адресу становања, те број телефона.

На основу достављених пријава биће изабрано трочлано Предсједништво беба које ће чинити најмлађа, најстарија и беба са највише браће и сестара. Општина Брод је обезбиједила пригодне поклоне за бебе које ће чинити Предсједништво беба, као и поклоне за најмлађе близанце.

Позив је отворен до 08. јула 2020. године.