utorak, 10 April 2018 08:21

ЈУБИЛАРНИ ВАСКРШЊИ КОНЦЕРТ У ЛИЈЕШЋУ

Традиционални Васкршњи концерт културно – умјетничког друштва „Лијешће“ одржан је 08. 04. 2018. године. Јубиларни 10. по реду наступ „Лијешћа“ одржан је у недељу на Васкрс у Дому културе у Лијешћу од 20 часова. Пуна сала Дома културе је пратила наступе свих група различитих узраста овог културно – умјетничког друштва.

Увјежбаним кореографијама показали су како КУД „Лијешће“ представља општину Брод на гостовањима у другим градовима и државама. Најмлађи чланови КУД-а су се такође показали у најбољем свјетлу и добили заслужене аплаузе.

Концерт је пратио и начелник општине Брод Илија Јовичић са сарадницима и директорима јавних предузећа и установа. Општина Брод несебично подржава рад културно – умјетничких друштава кроз обезбјеђен превоз на гостовања, пројектно финансирање, помоћ у припреми пројеката, подршку организацији догађаја и наступа.